Hüsnü Ağabeye Geçmiş Olsun Ziyareti
A- A A+

Hüsnü Ağabeye Geçmiş Olsun Ziyareti

Gribal enfeksiyondan dolayı Bahçelievler Memorial Hastahanesinde tedavi gören Üstadımızın Mutlak vekili ve Talebesi Hüsnü Bayramoğlu ağabeyi, Ak Parti İstanbul Milletvekili Av Abdullah Güler ve Ak Parti Fatih Belediye Başkan Adayı Ergün Turan ziyarete geldiler. 

Hüsnü ağabey kendilerine "Üstadımız Bediüzzaman Hazretlerinin Vatan ve Memleketin bekası namına 1957 seçimlerinde Demokrat partisini desteklediği gibi bizlerde şimdi islamiyet,Vatan ve Memleket namına Reis-i Cumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan’ı ve İntihap ettiği adayları destekleyip masonların ve münafıkların planlarını akim bırakacağız, inşallah" dedi.

Ve bir müddet yapılan sohbetin ardından Hüsnü ağabey, en son Nur talebelerinin müşterek istişare kararını ve kendisinin Ayasofya hakkındaki bir kaç gün evvel neşretmiş olduğu beyanı okuttu. Bu okunan yazılar ve açıklamalar üzerine Ak Parti Fatih Belediye Başkan Adayı Ergün Turan;

“Hüsnü ağabey, siz bir çok hadiseyi tecrübeleriniz itibariyle bizlerden daha iyi bilirsiniz.Yapmış olduğunuz tesbitler, özellikle bu seçimler her ne kadar mahalli seçim dahi olsa çıkacağı neticeleri itibariyle bütün memleketi ilgilendiren bir mesele olma hususu ve meşruiyet tartışmalarını nifak komitelerinin gündeme getirecekleri izahlarınız tam yerinde" ifadelerinde bulundu.

Konuşma esnasında Hüsnü ağabey'in "Cumhur İttifakını destekleyeceğiz" sözü üzerine, Ak parti İstanbul Milletvekili Abdullah Güler, "Hüsnü ağabey, Cumhur ittifakında beraber olduğumuz MHP Milletvekilleri arkadaşlarımızda sizin tespitlerinizi ve açıklamalarınızı takip ediyorlar, tesbitlerinizin çok yerinde olduğunu ve sizin duruşunuzun bir örnek teşkil ettiğini, yapmış olduğumuz görüşmelerde ifade ettiler." şeklinde ifadelerde bulundu. 

Ak Parti İstanbul Milletvekili Av Abdullah Güler ve Ak Parti Fatih Belediye Başkan Adayı Ergün Turan bu görüşmeden çok memnun olduklarını ifade ederek, Hüsnü ağabeye geçmiş olsun dileklerini ifade edip hususi olarak dua talep edip ayrıldılar.