Eyüp Ekmekçi
Tam Demokratik İlk Sivil Anayasal Sistem mi?
Eyüp Ekmekçi
A- A A+
Tam Demokratik İlk Sivil  Anayasal Sistem mi!.
Fetö'nün Dış Hegemonyaya Dayalı Vesayet-Esaret Ablukası mı?
 
Aceleye Gelen,Düşünüp Teemmül Etmeye Vakit Bulamayan Kardeşlerimizi Teemmüle Davet Ediyoruz.
 
Batı endişeli bir kıskançlık, ve içerdekiler garip bir ihtirasla kıvranıyorlar. Halbuki bu tam demokratik sistem yerleşse;hepimiz,bütün millet dünya cennetini yaşıyacağız;ve milletçe misyonumuz olan yegane Hak Din İslam'ın yüksek ahlakını ve dünyadaki cennet hayatını sair milletlere de özendireceğiz.
 
Benim CHP tabanına bir sözüm var:
 
Sayın İlker Başbuğ:"Erdoğan'dan başkası bu (Feto'nun meş'um bir özne olduğu emperyalizma örgütü)FETÖ ile başa çıkamazdı." dedi. Bu size bir mesaj vermeli: Erdoğan gitse FETÖ gelir. Razı mısınız!
 
Zaten Erdoğan ve ekibinden başkası teslim olmuşlar.Şanlı millet kale gibi.
 
Sayın Devlet Bahçeliye demusallat oluyordular.
 
Türkiye ilk defa halk iradesiyle, sivil anayasaya dayalı tam demokratik bir sisteme kavuştu. Vatana ihanet içinde olmayan veya düşmanına aldanacak kadar ahmak olmayan herkes bu sistemde birleşmesi lazım ve zaman içinde anlaşılacağına kaniiz.Vesselam.
 
Not: SSK'yı batırana mı verelim devleti. Fakat yüzde ellibirle seçseniz,biz Hazret-i Bediüzzaman'dan aldığımız "müsbet hareket" dersiyle,elliden önce olduğu gibi,gene idare işine karışmayız.Fakat Rahmetli Menderes, Özal, Sayın Erdoğan gibi biri çıkarsa,ona oy veririz. 
 
VESSELAMU ALA MENİTTEBEAL HÜDA VEL MELAMÜ ALA MENİTTEBEAL HEVA.
 
Not:Almanya'nın karın ağrısı üçüncü havalimanı,Avrupa'nın karın ağrısı yükselen Türkiye. Bugünün şartlarında bu durumu anlamayan insan olabilir mi!..İç ve dış algı operasyonları maalesef şeytani bir seviyede cereyan ediyor.
 
Ancak mü'min,hem basiretli hem akıllıdır.
 
Bizim avantajımız:Akıl ve basirettir.Onlar zekada şeytan olsalar da,ancak ayaklarının ucunu görebilirler.Kalb olmayınca akıl olmaz.Hz Bediüzzaman (R.A):"Kalbsiz akıl olamaz." buyuruyor.
 
Ma'kes-i vicdan olan kalb,ancak imanla,ma'rifet ve muhabbet-i Samedani ile hayat bulur.
 
Garip bir kanun-u adalet ve hikmet:Hakka merbut olana Rab-bi Rahımin ikramıdır ki:Yaptığı ve  söylediği,ubudiyet makamında makbul oluyor.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazarın Tüm Yazıları >>