Eyüp Ekmekçi
Sezai Temelli'nin Irkı Ne?
Eyüp Ekmekçi
A- A A+
Elliden önce, 19.asır materyalist inkarcı felsefe afyonu yutmuş chp teslis hurafesi dinini bırakmayan İngiliz’in kurnaz siyasetine aldanıp Lozan’da, yegane hak din İslam için: “Din öldürülecek!" kararı aldılar büyük doğu mecmuasının 29.sayısındaki Lozan’ın içyüzü makalesinde var.
 
Kürtler çok dindar olduğu için: "Kürtleri ne yapacağız!" dediler. "Kürt yok, hepimiz Türk’üz" diye, Kürtü inkar (asimile) siyaseti yine İngiliz’in;(böl parçala yut!) siyasetine aldandılar. HDP İstanbul vs. her yerde sağ sol kavgası olurken; MHP sağ olunca solcular, doğulu kardeşlerimizi kandırıp içlerine çektiler. HDP oradan doğdu. 
 
Fakat Türk’ün de, Kürt’ün de bütün çektiği belalar, dıştan karıştırmalar ve dış güdümün kurnaz sömürgeci siyasetlerine aldanmadır. Bu memlekette Kürt Türk İslam pederinin ikiz iki evladıdır. 1400 senedir Kürtler samimi Müslümandır.
 
Eskitilen Türkiye de, yüz liranın 86 lirası sömürgeci emperyalistlere gidiyordu. Şimdi yeni Türkiye bunu bitirdi, bitiriyor. Milli ve yerli silahlarımız FETÖ fitnesi ile bize saldırtılan bütün dış güdümlü anarşist örgütlere yeter düşman bölmek, yutmak istiyor. Bölünmeyeceğiz.
 
Şarkın yalçın dağlarından doğup gelen, fen asrının dimağına Kur’an’ın ilmi açılımını, manevi mucizesi Risale-i Nur’u ders veren hazret-i Üstad Bediüzzaman diyor: "Düşmanlarınız cin gibi, siz ahmaksınız; iki yüz derece aklınız ziyade çalışması lazım." yine diyor:
 
CHP, şimdi bütün dünyada 80 lisanda, Kur’an’ın ilmi açılımı ile kainatı Kur’an nazarı ile bir kitap gibi okuyan dersleri okunan, tenvir eden bu zatı 28 sene sürgün 20 defa zehirleme vs. zulümlere maruz bıraktığında,

Hz. Üstat Bediüzzaman: "Bana zulmedenlere dikkat ettim, içlerinde hakiki Türk yoktu, Türkler de zulüm damarı yoktur" buyurdu.

İslam pederinin evlatları ikiz kardeş Türk ve Kürt’ün ikbali ve istikbali bu “inne mel-müminune ıhvetün / Mü'minler kardeştir” semavi fermanının teminatındadır. 
 
Haham dedi (Facebook'ta var): “Büyük İsrailli kurmak için, Kürtleri Türklerle çarpıştıracağız."
 
Sezai Temelli'nin ırkı ne!
GAP bölgesi için :"Buralar Musa’nın toprakları!" dedi.

Demek büyük İsrail’i kurmak için Kürtleri payanda yapmak istiyorlar. Badıllı aşiretinin akıl adamlarından Abdülkadir Badıllı ağabey :"Kürtler 1400 senedir Müslümandır Müslüman kalacaktır." buyuruyor.
 
Musa (A.S.) bizim de Peygamberimiz.
Fakat siyasi maksatla söylenen “Musa’nın toprakları” tabiri neyi ifade ediyor!
Sayın Sezai Temelli'ye sorun!
 
İslamiyet pederinin evlatlarının, ikbal ve istikbali, hatta iki dünya saadetleri; ittihat etmelerinde! 
 
ABD var, teslis hurafesi ile birleşen AB var. İslam cumhuriyetleri birliği niye yok! Niye olmasın! 
 
Hangi şeytan ikbal ve istikbalimizin karşısına hangi gerekçeyle çıkar! 
 
İşte Bediüzzaman'dan: "Azametli bahtsız bir kıt'anın, şanlı tali ‘siz bir devletin, değerli sahipsiz bir kavmin reçetesi: ittihad-ı İslam’dır." ümit varız!
 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazarın Tüm Yazıları >>