Eyüp Ekmekçi
Lahikaları Okutmayandan Korkarım
Eyüp Ekmekçi
A- A A+
Dıştan güdümlü din ve vatan hainleri fetöcüler şimdi de vefat etmiş olan mutlak vekil ağabeylerin adını kullanmaya çalışıyorlar.

Merhum Zübeyir Gündüzalp Ağabey (R.A),dışarının maşası olan Feto İzmir'e yeni geldiğinde, lahikaları okutmadığını duyunca:"Lahikaları okutmayandan korkarım.Sonu doğru çıkmaz." demişti. 

Sonra sadeleştirme adıyla tahrif ihaneti için Zübeyir Ağabey'den -sözüm ona- cevaz almak için geldiğinde,Merhum Zübeyir Ağabey'in çok şiddetli mukabele ettiğini,kitabında "İyi bir zılgıt yedik" tabiriyle yazmış. 
 
Mel'unun o gelişinde ifade ettiği bir itirafı aynen yazıyorum:"Onbinlere vaaz ediyoruz; mendillerini ıslatıyorlar. Camiden çıkınca aynı tas aynı hamam. Değişen birşey olmuyor. Ben şimdi onbinleri ağlatmaktansa; şöyle 7-8 kişiyle Risale-i Nur dersi yapmayı tercih ediyorum." demişti.

İşte enaniyet-i fir'avuniyesinin sevkiyle ve dıştan aldığı bir ihaleyle sadeleştirme adı altında, te'sirine böylesine şahid olduğu asrın Kur'an dersi ve manevi mu'cizesi olan böyle bedi' bir tefsire üç defa ihanet teşebbüsünde bulunmuştur. 
 
Birincisinde Merhum Zübeyir Ağabey'den (R.H) -kendi tabiriyle-zılgıt yemiş.
İkincide bütün Nur Cemaati'nin şiddetle reddiyesine muhatab olmuştu.
Üçüncüsünde Merhum Mustafa Sungur Ağabey,Üstadımızın altı mutlak vekilinin imzaları ile bir mektupla ikaz edilmek istenmiş.

Red ile tuğyan edince -videoda var- Merhum, Üstadımızın Mutlakvekili Mustafa Sungur Ağabey;elli sene sabır ile tahriften vazgeçirmeye çalışmasından sonra yine tuğyan edince..yani Allah'ı bırakıp emperyalist kafirlere dayanmayı tercih edince; videoda var:"Bu niye böyle oldu!. olmaması lazımdı....Ha! Bunun içinde Üstadımıza karşı bir çekememezlik vardı. Üstadımızın makamında gözü vardı. Lanet olsun!. Elleri, bacakları kırılsın!.." buyurdular.

İşte o zamandan beri AZİZÜN-ZÜNTİKAM,İslam kahramanı Sayın Erdoğan'ın,istihdam-ı Rabbani ile,dirayetle istihdamı ile emperyalist İslam düşmanları örgütünün öznesi olan bu mel'unun ellerini, bacaklarını kırmak üzere ve İslam'ın bekası ve Asr-ı Saadet'ten sonra bir de ilim ve fen asrında, Kur'anın ilmi ve manevi mu'cizesi Risale-i Nur'la güneş gibi parlamasının hamlelerini idrak ediyoruz.
 
Merhum Tahir Mutlu Ağabey üzerine uydurdukları yalan ise; üç isimden bir isim olarak o menfurun Hizmet Vakfı heyetine girme teklifi,Merhum Rüştü Tafral'dan gelmiştir. Hizmet Vakfı'nın ilk başkanı Tahiri Mutlu Ağabey idi. Şimdi Hüsnü Bayram Ağabey'dir. Onun başkan olma mes'elesi de menfur bir yalandır. Bizzat Merhum Tahiri Ağabey'in hizmetinde bulunan kardeşimiz Hizmet Vakfı'nda bulunmaktadır. 
 
Şürür-uş-şeyatıynın uşaklarının da malumatı olsun.

Bir kuyruklu yalanları da; Güya Tahiri Ağabey gibi bir kalb-i selim sahibi zata isnad ettikleri bir yalan:
 
Tahiri Ağabey güya o mel'una,Merhum Mustafa Sungur Ağabey'in lanetine binaen kullandım bu tabiri; cübbesini vermişmiş.Tahiri Ağabey(R.H)in hususi hizmetinde bulunan Ekrem kardeşimiz:"Gösterin o hangi cübbe imiş?.diyorum cevap  yok!"diyor.
 
Hem Nur-u Kur'an  ve iman davasına ve vatana,millete dünya insanlık tarihinin en dehşetli ihanetini,emperyalist islam düşmanlarıyla ittifak yap,hem o davanın en büyüklerinin adını,nüfuzunu kullanmağa çalış.İnsanı insaniyetten pişman edecek bir hayasızlık.İnsan meczup bile olsa,bu derece hayasız yalan ve istismarları nasıl yutar!.meczuplarına soruyorum!
 
Onlara son şans:Hz.Üstad Bediüzzaman'ın Tarihçesini ve Hizmet Rehberini okusunlar.O bedbahtın hep Hz Üstadımızın hadise ve harikalarını çalıp kendine yakıştırmağa çalıştığını görsünler.Bir de Hz Üstad Bediüzzaman harika mazhariyet içinde iken,mutlak tevazuunu anlayabilirlerse,aldatılmaktan kurtulurlar.Hakiki büyüklük,tekellüfsüz meziyetne olduğunu görebilirlerse,efsunlanmadılarsa görsünler.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazarın Tüm Yazıları >>