Eyüp Ekmekçi
Ey Hayırcılar Ne İstiyorsunuz?
Eyüp Ekmekçi
A- A A+
ERDOĞAN'IN TAM DEMOKRATİK SİSTEMİ Mİ!.FETÖ'NÜN DIŞ HEGEMONYA ABLUKASI MI!
 
Gavurlar endişeli bir kıskançlık, ve içerdekiler dünyevi şöhret ihtirasıyla kıskançlıktan kıvranıyorlar. Halbuki bu tam demokratik açılım ve sistem yerleşse,hepimiz,bütün millet,dünya cennetini yaşıyacağız;ve milletçe misyonumuz olan yegane Hak Din İslam'ın yüksek ahlakını ve dünyadaki cennet hayatını onlara da özendireceğiz.
 
Benim CHP tabanına bir sözüm var:
 
Sayın İlker Başbuğ:"Erdoğan'dan başkası bu (Feto'nun meş'um bir özne olduğu emperyalizma örgütü)FETÖ ile başa çıkamazdı." dedi. Bu size bir mesaj vermeli: Erdoğan gitse FETÖ gelir. Razı mısınız!
 
Zaten Erdoğan ve ekibinden başkası teslim olmuşlar. Sayın Devlet Bahçeliye de musallat oluyordular.
 
Türkiye ilk defa halk iradesiyle, sivil anayasa ile tam demokratik bir sisteme kavuştu. Vatana ihanet niyeti olmayan veya düşmanına aldanacak kadar ahmak olmayan herkes bu sistemde birleşmesi lazım. Vesselam
 
Not: SSK'yı batırana mı verelim devleti. Fakat yüzde elli birle seçerseniz biz Hazret-i Bediüzzaman'dan aldığımız "müsbet hareket" dersiyle elliden önce olduğu gibi,gene idare işine karışmayız.Fakat Rahmetli Menderes, Özal, Sayın Erdoğan gibi biri çıkarsa ona oy veririz. 
 
VESSELAMU ALA MENİTTEBEAL HÜDA VEL MELAMÜ ALA MENİTTEBEAL HEVA.
 
Not:Almanya'nın karın ağrısı üçüncü havaalanı,Avrupa'nın karın ağrısı yükselen Türkiye. Bunu anlamayan insanım diye gezmesin.Ve bu necip millete mensubiyetini,aidiyetini sorgulasın!

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazarın Tüm Yazıları >>