Eyüp Ekmekçi
Çare İttihad-ı İslamdır
Eyüp Ekmekçi
A- A A+
BU GADDAR EMPERYALİZM'A KARŞI ÇARE:İTTİHAD-I İSLAMDIR
Hükümet güneydoğu için elinden geleni yaptı.İnkar eden nankördür veya macera arıyor.Çözüm sürecini su-i istimal ederek kim bozdu.
 
Kürd halkı ile teröristi ayırmak için,emniyet,asker canını ortaya koyarak operasyon yaptı.

Birbirinden mazlum İslami kavimlerin davası;ne dışgüdümlü şarlatan anarşistlerle ne emperyalist gavurlarla çözülür.

Bunu Kur'ani bir ders ve formüllerle iki alemde saadet ve refahımız üzerinden,Hazret-i Üstad Bediüzzaman Said Nursi (R.A) 6000 küsur sahife Kur'an lisanıyla ders veren Nur Külliyatı ile çözmüştür.

Ben altmış senedir Nur dershanelerinde zerre kadar problem olmadan kürd-türk vs kardeşlerle nesebi kardeş samimiyeti ile kalıyoruz.

İslami ırkları ayırıp karşı karşıya getirmek isteyenler,ortadoğuda eli ve gözü olan kurnaz sömürgeci zalimlerdir.Uzun zamana yaydıkları mel'un ve münafık projelerle geliyorlar.

Çok akıllı olmak mecburiyetindeyiz.

Hazret-i Üstad:"Düşmanlarınız cin gibi siz ahmaksınız ;ikiyüz derece aklınız ziyade çalışması lazım." buyuruyor.
 
Hem:"Azametli bahtsız bir kıt'anın,şanlı talihsiz bir devletin,değerli sahipdiz bir kavmin reçetesi : İTTİHAD-I İSLAM'dır." gibi reçeteler veriyor.
 
EMRUHUM ŞÚRA BEYNEHUM fermanı külli bir esas ve reçetedir.
 
Şeytanlar aramızda,içimizde!Çok dikkat ve imani basirete İhtiyacımız var. Kur'an  VA'TESİMU BİHABLİLLAHİ CEMİA...ferman ediyor. Hükümetimizin programı da o yöndedir. 
 
Dikkat!. Cumhuriyetin başındaki ladini asimilecilerin açtığı yaraları uhuvvet-i imaniye ile tedaviye çalışan bir hükümettir. Vesselam

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazarın Tüm Yazıları >>