Profilime Kimler Bakmış ?
A- A A+

Profilime Kimler Bakmış ?

Facebook, sürekli olarak denediği ve test ettiği özelliklere bir yenisini daha ekledi.

Bu özellik sayesinde, yüklediğiniz fotoğraflara kimlerin baktığını görebileceksiniz.
 
Geçtiğimiz aylarda gelen yeniliklerle birlikte, Facebook üzerinden yapılan sohbetlerde yollanılan mesajların karşı taraf tarafından görülüp görmediği gibi özellikler devreye alınmıştı.
 
Yine aynı şekilde Facebook'taki sayfa yöneticileri de, yolladıkları bir içeriğin kaç kişi tarafından görüldüğünü görebiliyordu. Şimdi bu özellikler gelişmeye devam ediyor ve artık yüklenen fotoğraflara kimlerin baktığını da görebileceksiniz.
 
Kimler bakmış?
 
Facebook ilk çıktığı zamandan beridir bir efsane olan, "profilime kim bakmış?" uygulamaları çıksa da, bu tarz uygulamalar ya virüslü eklentiler içeriyordu ya da hiç işe yaramıyorlardı. Kısacası bu Facebook'un kendi içerisinde verdiği bir rapor değildi.
Gelen yeni özellikle birlikte, Facebook'taki gruplarda yüklenen fotoğrafların grubun hangi üyeleri tarafından görüntülendiği açıkça yazacak.
 
Facebook test ediyor
 
Facebook, yeni özellikleri devreye almadan önce belli bir kullanıcı üzerinde bu özellikleri test ediyor ve gelen tepkilere göre yeni özellikleri geliştirerek yayına alıp almama kararı alıyor.
 
Sizce bu özellik gerekli bir özellik mi?
Sizin hangi fotoğraflara baktığınızın bilinmesini ya da sizin fotoğraflarınıza bakanların listesini görmeyi ister misiniz?

Yorumlarınızı bekliyoruz.
Tarih : 12.08.2012 Kaynak : Risale Ajans
YORUM YAZIN Küfür, hakaret veya rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır.
KALAN:
Toplam 87 yorum
Zeynep Çelik :
İyi olur bir bence kim girmiş bakmış
Kimbaktiysa Bakmis :
Ortalik iyice karisicak ne gerek var bole olmasina ,onceden yanlislikla ekledim falan muhatbettlerinden bile birsuru kafa agriyordu simdi sen benim sevgilimin profiline neden baktin falan muhattbeti olcak cok canlar yancak gibi gorunuyor.
Hafize Severcan Saltık :
Hiçte fena olmaz,enazından kimse yanlış birşey yapmaz,
Hafize Severcan Saltık :
"profilime kim bakmış?" tabiki isterim
Şenay Vural :
Valla hiçte fena olmaz herkez edeple dolaşır zararı olmaz sınırlama getirir. herkes her şeyi paylaşmamış olur aslında bizim insanlarımız bunun da bir kamuflajını bulurya neyse Allah yanlış işler yaptırmasın...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10