Said Kılıç
Kardeş Kal Türkiye
Said Kılıç
A- A A+
Allah bir daha bu millete 15 Temmuz'u yaşatmasın. Amma velakin vatan hainleri zalimane planlarında dur durak bilmiyorlar. Tankla deviremediklerini "ekonomi batıyor" yalanıyla, o da olmazsa canlı bombalarla, o da olmazsa büyük elçi öldürüp kaos çıkarma planlarıyla devirmeye çalışıyorlar.
 
Dede Korkut'un dediği "Kahpe içerden olunca, kapı kilit tutmaz oğul" tümcesi uyarınca bu ülkenin dıştaki kadar içte de düşmanları var. Hepsi de fırsat kolluyor.
 
İşte bu durumun tahlilini yapmış ve "Bir şeyler yapmalıyım" idealistliğine sahip yine dış destekli "bir ayaklanma, bir darbe, bir kalkışma gerçekleştirilirse neler yapabiliriz?" diye kafa yoran insanların bu konuda oluşturdukları bir platform var.
Sayıları on binleri bulan bu oluşumun amacı: Olası bir darbe girişimi esnasında elektrik ve internet kesintileri yaşanırsa nasıl iletişim kurulacağına, halkın meydanlara nasıl sevkedileceğine dair bazı tedbirler içeriyor.
 
Katılımcılar belli periyotlarla toplantılarda buluşuyorlar ve vatana sahip çıkma duygusunu ayakta tutacak etkinliklere imza atıyorlar.
 
Bu gruplara ve toplantılara katılmanın başlıca şartı: Vatanını gerçekten seviyor olmak ve bir tehlike anında tek başına dahi kalsa canı pahasına vatanı koruyacağına dair bir şuur taşımak.
 
Kardeş Kal Türkiye platformunun uygulamaları arasında; internet radyosu, karasal radyo, web sitesi, uydu telefonu, tv kanalı, telsiz, siren, megafon, drone ve bir çok sosyal etkinlikle vatan müdafaası ruhunu canlı tutmak için yapılan faaliyetler var.
Bu ülkeye düşman olan içerdeki ve dışardaki hainlerin anlaması gereken bir şey var artık!
 
Biz gürültüye pabuç bırakmıyoruz. Biz 1000 senelik kahraman bir ecdadın torunları olarak vatanımızı canımız pahasına koruyacak bir milletiz.
 
Artık oyunlarınıza gelmiyoruz. Ülkenin başındaki mert ve cesur yiğitten de aldığımız örnek ve cesaretle yedi düvele bu vatanın sahipsiz olmadığını ilan ediyoruz.
 
İstediğiniz kadar farklı ve akıl almaz oyunlarla karşımıza dikilin. Kanmayacağız. Size alet olmayacağız. Dimdik, imanlı, ahlaklı ve ezanına-vatanına sahip çıkan vatandaşlar olarak bizi yıldıramayacaksınız.
 
Bu vatan bizim. Biz bu vatanı evlatlarımıza ecdadımızdan aldığımız şekilde devredeceğiz. 90 yıllık fetret dönemiyle değil!
Son tahlilde, vatan sevgisini hatırlayan ve hatırlatan bu fedakar ve gözü kara insanların oluşturduğu birlikteliğin tüm ülkeye örnek teşkil etmesini temenni ediyoruz.
 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazarın Tüm Yazıları >>