Doğumdan Korkan Bebek Videosu İzlenme Rekoru Kırıyor
A- A A+

Doğumdan Korkan Bebek Videosu İzlenme Rekoru Kırıyor

NUR MEKTEBİ 'nin hazırladığı Araştırmacı Uğur Akkafa'nın anlatımıyla Ahiret konusunun çok değişik bir şekilde ele alarak bir bebek üzerinden anlatıldığı bu video şu sıralar sosyal alemde en sık paylaşılanlar arasında yer alıyor.Bu video kısa sürede youtube üzerinden 2 Milyon 500 bin izlenmeye ulaştı.İzleyenlerin çok beğendiği ve etkilendiği bu çalışmayı sizin istifadenize sunuyoruz.

Bu videoların devam edeceğini ve özellikle takip etmek isteyenlerin Nur Mektebi Youtube kanalına Abone olmalarını rica ediyorlar. ( Bu arada abonelik ücretsiz )Serinin "İnsan Neden Namaz Kılar" isimli ikinci videosunda Arka sokaklar dizisinden Murat Komser (Uğur Pektaş) Rol aldı..


Facebook'ta 1 Milyon kişi tarafından takip edilen Uğur Akkafa'yı Facebook Sayfasından Takip Edebilirsiniz. Çok güzel yazıları ve videoları bulunmaktadır.
Tıklayın  https://www.facebook.com/UgurAkkafa

Araştırmacı Uğur Akkafa'nın Nur Mektebi'nde yaptığı sohbetlerden bazıları şöyle...
UĞUR AKKAFA HER CUMA NUR MEKTEBİ'NDE 

Araştırmacı Uğur Akkafa'nın sohbetlerine bizzat katılmak isteyenlerin aşağıdaki adrese CUMA akşamları saat 20:00'de gitmeleri yeterli, sohbet herkese açık katılmak için bir şart ve ücret gerekmiyor. ( sadece erkekler katılabiliyor ). Birde erken gitmek lazım çünkü fotoğrafta da görüldüğü gibi 1000 kişilik salonda oturacak yer kalmıyor. Uğur Akkafa'nın sohbetlerini özellikle gençler çok büyük bir ilgi ile takip ediyorlar.

Nur Mektebi İlim ve Kültür Derneği
Adres: Kavaklıdere Caddesi, Mevlana İş Merkezi, Kat 4-5
(Halk Bankası' nın Üstü) Ümraniye-Sondurak, İstanbul, TürkiyeFacebook'ta 1 Milyon kişi tarafından takip edilen Uğur Akkafa'yı Facebook Sayfasından da Takip Edebilirsiniz. 

Kaynak : Risale Ajans